Henkilökunta

Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@mylly.me 
Yleinen sähköposti: info@mylly.me

Hallinto

Johanna Hasu 
Toiminnanjohtaja
(Executive Director) johanna.hasu@mylly.me
044 709 4044

Leena Markkanen
Projektiassistentti leena.markkanen@mylly.me
044 238 3157

Valmennus ja hankkeet

Lorena Vasquez 
Valmentaja, ohjaaja
lorena.vasquez@mylly.me 
040 526 5407

Kaleb Shabulinzenze

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠LOMALLA 19.9.-2.10.
Ohjaaja, koordinaattori
APUEA -hanke
kaleb.shabulinzenze@mylly.me 
044 230 6131

Jaana Terävä  
Projektikoordinaattori, 
Kotkas liikutaa yhes -hanke jaana.terava@mylly.me
044 9752 906

Kerli Puusepp
Liikunnanohjaaja
Kotkas liikutaa yhes -hanke kerli.puusepp@mylly.me
041 3170 391

Myllyn ohjaajat

Kari Huovila
Ohjaaja, kuntouttava työtoiminta
kari.huovila@mylly.me 
041 315 5539

Risto Saukonpää
Mediaohjaaja risto.saukonpaa@mylly.me
041 313 8206

Kahvila Myllytär

Heidi Lemettilä
Kahvila Myllytär
(Tilaukset ja tiedustelut) heidi.lemettila@mylly.me
044 237 5007

'Lili' Khinlin Nwe
Kahvila Myllytär
khinlin.nwe@mylly.me⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠
044 237 5007

Vapaaehtoistyöntekijät

Timo Pihlajaniemi
Suomenkielen kerho, opettaja


Jaana Salervo