Henkilökunta

Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@mylly.me 
Yleinen sähköposti: info@mylly.me

Hallinto

Johanna Hasu
Toiminnanjohtaja
(Executive Director) johanna.hasu@mylly.me
044 709 4044

Leena Markkanen
Projektiassistentti leena.markkanen@mylly.me
044 238 3157

Valmennus ja hankkeet

Sairauslomalla 16.-17.5.

Lorena Vasquez
Valmentaja, ohjaaja
lorena.vasquez@mylly.me 
040 526 5407

Kaleb Shabulinzenze
Ohjaaja, koordinaattori
APUEA -hanke
kaleb.shabulinzenze@mylly.me 
044 230 6131

Jaana Terävä
Projektikoordinaattori, 
Kotkas liikutaa yhes -hanke jaana.terava@mylly.me
044 975 2906

Myllyn ohjaajat

Kari Huovila
Ohjaaja, kuntouttava työtoiminta
kari.huovila@mylly.me 
041 315 5539

Kahvila Myllytär

Mirka Rohi
Kahvila Myllytär
(Tilaukset ja tiedustelut) mirka.rohi@mylly.me
044 237 5007

'Lili' Khinlin Nwe
Kahvila Myllytär
khinlin.nwe@mylly.me⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠
044 237 5007

Vapaaehtoistyöntekijät

Timo Pihlajaniemi
Suomenkielen kerho, opettaja


Jaana Salervo